Klaida Klaida
atsakysime per 1 darbo val.

Turi Klausimą?

Apie mus

Šiandieniniame versle didelę kainos dalį sudaro transportavimo kaštai. Didėjantys pervežimo mąstai, daro vis didesnę įtaką įmonių ir šalių ekonomikai.

Siekdami minimalizuoti savo klientų finansines, laiko ir darbo sąnaudas susijusias su transporto planavimu UAB LOGNET organizuoja bei vykdo logistikos projektus. Mūsų įmonė dirba su daugeliu Europos Sąjungos ir NVS šalių vežėjais, kas leidžia užtikrinti nenutrūkstamą paslaugų tiekimą.

Kruopščiai atrinktų ir per laiką patikrintų vežėjų, bei terminalų duomenų bazė, leidžia klientams pasiūlyti optimaliausius variantus, pervežant, sandėliuojant, perkraunant krovinius ar siuntas.

Mūsų įmonės darbuotojai gali pasiūlyti paslaugas: nuo voko siuntimo į bet kurią pasaulio šalį, iki didžiulių negabaritinių krovinių pervežimo, naudojant bet kurį transportavimo būdą.

Jeigu Jums reikia pervežti krovinį, ar ieškote, kas galėtų pasirūpinti Jūsų įmonės krovinių pervežimų organizavimu, o gal, tiesiog, ieškote patarimo logistikos klausimais – UAB LOGNET specialistai Jums padės .

Tel.: LT: +37060549509, +37060806039
Email: info@log-net.lt

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai >>

Esate kokybiškas transportavimo paslaugas teikianti įmonė. Taip pat pastebime, kad sugebate prisitaikyti prie mūsų poreikių , užtikrinate malonų bendradarbiavimą ir greitai reaguojate į užklausas, ieškote

Apie jūsų įmonę atsiliepimai tik šilti. Dirbate gerai, teisingai. Visada siūlote gerą transporto paslaugos kaina, esate lankstūs. Viskas vyksta laiku: krovinio paėmimai, pristatymai. Krovinius pervežate

Mūsų įmonė palaiko gerus santykius su UAB Lognet. Mes naudojamės jų paslaugomis nuo praeitų metų rudens, gabendami prekes: iš Lietuvos, į savo sandėlius JK. Pastaruoju

Mes dirbame su LOGNET daugiau nei 4 metus. Nuo pat pradžių, mes jautėmės, esantys labai svarbūs klientai, kuriems skiriamas didelis dėmesys: netgi smulkiausiems dalykams ir

UAB “LOGNET” yra patikimas mūsų partneris. Ši kompanija pasižymi, tiek maloniu bendravimu, bei greitais situacijų sprendimais, tiek ir geriausios kainos paieškomis.