Klaida Klaida
atsakysime per 1 darbo val.

Turi Klausimą?

Krovinių gabenimas į/iš Australijos

Krovinių gabenimas į/iš Australijos yra paslauga, daugiausiai teikiama verslo ir komercinio sektoriaus klientams, kuomet tikslas yra pervežti daugiau nei kelias siuntas, arba transportavimas vyksta reguliariai. Tai yra klasifikuojama kaip tarptautinis krovinių gabenimas, kuomet prekes ar siuntas reikia transportuoti per kelias šalis, žemynus arba vandenynus.

Krovinių gabenimo laikas į/iš Australijos daugiausiai priklauso nuo krovinio gabaritų ir svorio. Iš principo, mažesnių apimčių krovinius ir siuntas galima pergabenti sparčiausiai, o kuo didesni krovinio gabaritai, tuo sudėtingesnis ir ilgiau trunkantis gali būti jo gabenimas.

Krovinių pervežimo kainos į/iš Australijos priklauso nuo anksčiau minėtų krovinio charakteristikų, taip pat ir tikslesnių geografinių lokacijų, kurioje krovinys yra ir kurią turi pasiekti. Specialios paskirties krovinių, kaip medikamentai, maisto produktai ir t.t. reikalaujančius ypatingų sąlygų, pervežimas, natūraliai, taip pat turės padidintus kaštus.

Tarptautinėje logistikoje, krovinių pervežimo sąlygos, yra nuolat standartizuojamos ir paprastinamos. Pavyzdžiui pervežant krovinius universaliais, jūriniais konteineriais. Tačiau, kompleksija čia nesibaigia. Dėl pačių krovinių įvairumo, kartais gali būti sunku apibrėžti vieną nustatytą kainą ir gabenimo laiką. Todėl, dažniausiai yra vykdomi individualūs paskaičiavimai. Kviečiame siųsti mums užklausą ir greitai susisieksime su jumis, pranešdami tikslesnes detales.

Krovinių surinkimas gali vykti tiesiogiai iš kliento ir pasiekti galinį adresatą „nuo durų iki durų“ naudojantis tik mūsų teikiamu servisu. Galime vykdyti multimodalinius pervežimus, kuomet kroviniui pasiekti Australijos bus panaudota reikalinga logistinė infrastruktūra kaip žemyninis, oro ir jūrų transportas, taip pat sandėliai, tarpininkavimas muitinėse ir t.t. Tai yra populiari paslauga, nes išsprendžia visus kliento klausimus, o bendradarbiavimas ir komunikacija vyksta tik su Lognet.

Krovinių gabenimo privalumai į/iš Australijos su Lognet

Tai yra bendradarbiavimas su užtikrinta ir ilgai rinkoje dirbančia įmone, kurios specialistai turi patirties pačiose įvairiose globalinėse situacijose ir kontinentuose. Kitos, susijusios, mūsų teikiamos paslaugos yra express siuntų gabenimas, multimodaliniai pervežimai, temperatūrinių ir negabaritinių, sunkiasvorių krovinių gabenimas į daugelį pasaulio šalių. Lygiai taip pat, galime sėkmingai parvešime įvairiausius krovinius į Lietuvą.

Tel.: LT: +37060549509, +37060806039
Email: info@log-net.lt

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai >>

Esate kokybiškas transportavimo paslaugas teikianti įmonė. Taip pat pastebime, kad sugebate prisitaikyti prie mūsų poreikių , užtikrinate malonų bendradarbiavimą ir greitai reaguojate į užklausas, ieškote

Apie jūsų įmonę atsiliepimai tik šilti. Dirbate gerai, teisingai. Visada siūlote gerą transporto paslaugos kaina, esate lankstūs. Viskas vyksta laiku: krovinio paėmimai, pristatymai. Krovinius pervežate

Mūsų įmonė palaiko gerus santykius su UAB Lognet. Mes naudojamės jų paslaugomis nuo praeitų metų rudens, gabendami prekes: iš Lietuvos, į savo sandėlius JK. Pastaruoju

Mes dirbame su LOGNET daugiau nei 4 metus. Nuo pat pradžių, mes jautėmės, esantys labai svarbūs klientai, kuriems skiriamas didelis dėmesys: netgi smulkiausiems dalykams ir

UAB “LOGNET” yra patikimas mūsų partneris. Ši kompanija pasižymi, tiek maloniu bendravimu, bei greitais situacijų sprendimais, tiek ir geriausios kainos paieškomis.