Klaida Klaida
atsakysime per 1 darbo val.

Turi Klausimą?

Krovinių pervežimai mikroautobusais, autotransportu

Krovinių vežimas kelių transportu yra vienas populiariausių transportavimų būdų visame pasaulyje. Mes saugiai ir užtikrintai vežame jūsų krovinius į skirtingas pasaulio šalis įvairiu autotransportu, izotermais, termo priekabomis arba tentais dengtomis priekabomis ir mikroautobusais.

  • Vežame nuo 1 kg. iki stambių ir nestandartinių gabaritų krovinių.
  • Atliekame pilnai sukomplektuotų ir rinktinių krovinių pervežimus.
  • Temperatūrinio režimo krovinius vežame tiesiogiai ir per terminalus.
  • Organizuojame multimodalinius pervežimus – grupuojant keletą skirtingų, tinkamiausių transporto rūšių.
  • Pervežimus tentinėmis mašinomis vykdome visoje Europoje ir NVS Šalyse.

Mūsų teikiamas krovinių gabenimas autotransportu ir visas paslaugų komplektas išvaduos jus nuo rūpesčių. Mes pasirūpiname visais logistiniais niuansais, nuo krovinio paėmimo, draudimo ir sėkmingo pristatymo iki reikalingų durų.
Dirbdami su klientais visada renkamės optimaliausią logistinį sprendimą, atsižvelgiame į tai ar reikalingas standartinis krovinių transportavimas, ar skubus krovinių pervežimas.
Siekiant užtikrinti, kad krovinys ar siunta sėkmingai ir be defektų pasieks galutinį kelionės tašką, būtina pasirūpinti visa logistikos grandine.

  • Ilgametę darbo patirtį turintys logistikos specialistai parenka ir sudaro optimaliausius krovinių ir siuntų gabenimo maršrutus, priklausomai nuo kiekvieno krovinio ar siuntos. Atsižvelgdami į tuometinę kelių ir kitokią situaciją.
  • Turint platų transportavimo galimybių skeptrą galime užtikrinti optimaliausias transportavimo sąlygas ir geriausiai kriterijus atitinkančias patrauklias kainas ir laiko terminus.
  • Su klientais visada siekiame išlaikyti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius. Žinodami vieni kitų pageidavimus galime geriau atitikti lūkesčius.

Paprastai, krovinių vežimas kelių transportu skirstomas į vietinio ir tolimojo masto. Vietinis transportavimas apibrėžiamas tuomet, kai atstumas tarp prekių siuntimo ir gavimo taškų nėra didelis, o transporto priemonė ir vairuotojas, atlikti kelionę ir grįžti atgal gali dar tą pačią dieną. Taip gali būti atliktas ir itin skubus krovinių pervežimas.

Kitoje spektro pusėje yra tolimasis krovinių gabenimas kelių transportu, kuomet krovinys turi būti pervežtas labai didelius atstumus. Kelionė trunka daugiau dienų, kertamos kelių šalių sienos, galbūt pakeliui vyksta ir perkrovimo darbai.

Rinktinių krovinių gabenimas kelių transportu

Įvairus transportavimas žeme, autokelių tinku, yra pats lanksčiausias ir dažniausiai naudojamas gabenimo ir pervežimo būdas. Pasitelkiant kruopštų planavimą galima skirtingus krovinius ir siuntinius sukomplektuoti ir išsiųsti ta pačia kryptimi, taip optimizuojant pervežimo procesą. Tai yra rinktinis krovinių pervežimas, kuomet kartu yra gabenamas didesnis kiekis mažesnio dydžio siuntų ir krovinių, kuriuos išsiunčia skirtingi siuntėjai, su tikslu pasiekti skirtingus adresatus.
Rinktinis krovinių pervežimas gali vykti pakeliui iš naujo komplektuojant į skirtingas vietas keliaujančias prekes ir užsakymus.

Logistikos įmonės negalėtų dirbti be patyrusių specialistų, galinčių sudaryti kompleksinius maršrutus, kurių reikalauja sėkmingas krovinių gabenimas autotransportu. Planavimas vyksta atsižvelgiant į tai kas geriausiai tinka klientui ir gabenamam kroviniui. Pakeliui bus atsižvelgta į krovinių saugumą, tikslius išsiuntimo ir gavimo terminus, optimaliausias sąnaudas ir sėkmingai įveiktus tranzitinius taškus įvairių šalių muitinėse.

Be abejo, gabenimo laikas stipriai priklauso ir nuo atstumo. Kelionė gali trukti nuo vienos paros iki kelių savaičių ir pavirsti, praktiškai, ekspedicine, jei pasiekti reikia tolimiausius kraštus, esančius toli nuo civilizacijos centrų.

Pasitelkiant išankstinį planavimą ir technologijas galime turėti išsamią informaciją apie pačio krovinio judėjimą ir užtikrinti saugumą taip pat padeda papildomas krovinio daraudimas, kuris yra ir ramybės garantas.
Nors gabenimas autotransportu yra populiariausias ir lanksčiausias būdas, tačiau mažiau užtikrintas nei transportavimas traukiniais, oru ar jūrų keliais. Todėl dažnai pasirenkamas ir krovinio draudimas, kuris yra papildoma apsauga ir ramybės garantas.

Skubus krovinių pervežimas

Ši paslauga yra vykdoma tuomet, kai dėl įvairių priežasčių siunta turi pasiekti gavėją itin greitai. Tokiu atveju sudaromas greičiausias maršrutas, su kaip įmanoma mažiau tarpinių stotelių ir perkrovimo darbų. Įvairių, skubių krovinių pervežimas mikroautobusais tam tikrame etape yra visada pritaikomas metodas, nes mažesniam automobiliui pasiekti kelionės tikslą bus kur kas lengviau nei sunkiasvoriui sunkvežimiui.

Jei kroviniui reikalinga temperatūrinė kontrolė, transportavimui yra naudojamas izotermas, tai yra automobilis arba priekaba su temperatūros palaikymo įranga, kuris užtikrina žemą vidinę temperatūrą. Atšaldytos produkcijos transportavimas visada remiasi ir į laiką, autotransportas negali per daug laiko praleisti kelyje ir atlikti per didelį kiekį perkrovimų. Todėl populiari paslauga yra skubus krovinių pervežimas mikroautobusais su vidine temperatūros kontrolės įranga.

Jei kroviniui reikalinga griežta temperatūrinė kontrolė, kaip būna gabenant šaldytus produktus, tuomet yra naudojamas vilkikas, su priekaba, kurioje yra įrengtas autonominis šaldiklis. Tokios transporto ir gabenimo priemonės yra plačiai naudojamos maisto pramonėje, kuomet pervežamos gėrybės yra jautrios temperatūriniams pokyčiams.

Kiti įvairūs kroviniai

Logistika yra viena iš paslaugų sferų, kuri veža pasaulinius pasaulinės globalizacijos procesus, todėl natūralu, kad be logistikos neapsieinama beveik jokiame komerciniame ir gamybiniame sektoriuje.
Skubus krovinių pervežimas šiandien yra savaime suprantamas procesas, nes galutiniai vartotojai tikisi užsakymus gauti kaip įmanoma greičiau. Dėka viską apraizgusio kelių tinklo ir atitinkamo planavimo, bei pasiruošimo, tai ir įgyvendinama.

Sunkių ir didelių krovinių gabenimas autotransportu vyksta pasitelkiant platformines priekabas, tempiamas vilkikų. Tai yra priekaba (platforma) be sienų, skirta kroviniams, kurie nebijo aplinkos poveikio arba, papildomai yra uždengiami, pavyzdžiui automobiliai ir kitokie prietaisai, specialios paskirties techninės mašinos ir aparatai.

Logistikos įmonėse įprasta turėti įvairių transportavimo variantų ir rinktis nuo to, kokia situacija ir kokie kriterijai keliami pervežimo procesui.
Krovinių pervežimas mikroautobusais yra patogus būdas pasiekti adresatus, atlikti multimodalinius ir rinktinius pervežimus.
Tarptautinių kroviniu gabenimas autotransportu dažniausiai vykdomas tentinėmis mašinomis, dėl jų universalumo. Tokias priekabas yra patogu iškrauti ir pakrauti, jos yra lengvesnės ir joms reikia mažiau resursų.

Ar tai būtų dokumentinė siunta, ar didžiulis, nestandartinis krovinys – LOGNET yra pasirengę suplanuoti maršrutą, įgyvendinti kelionę atlikti sėkmingą pristatymą.

Tel.: LT: +37060549509, +37060806039
Email: info@log-net.lt

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai >>

Esate kokybiškas transportavimo paslaugas teikianti įmonė. Taip pat pastebime, kad sugebate prisitaikyti prie mūsų poreikių , užtikrinate malonų bendradarbiavimą ir greitai reaguojate į užklausas, ieškote

Apie jūsų įmonę atsiliepimai tik šilti. Dirbate gerai, teisingai. Visada siūlote gerą transporto paslaugos kaina, esate lankstūs. Viskas vyksta laiku: krovinio paėmimai, pristatymai. Krovinius pervežate

Mūsų įmonė palaiko gerus santykius su UAB Lognet. Mes naudojamės jų paslaugomis nuo praeitų metų rudens, gabendami prekes: iš Lietuvos, į savo sandėlius JK. Pastaruoju

Mes dirbame su LOGNET daugiau nei 4 metus. Nuo pat pradžių, mes jautėmės, esantys labai svarbūs klientai, kuriems skiriamas didelis dėmesys: netgi smulkiausiems dalykams ir

UAB “LOGNET” yra patikimas mūsų partneris. Ši kompanija pasižymi, tiek maloniu bendravimu, bei greitais situacijų sprendimais, tiek ir geriausios kainos paieškomis.