Klaida Klaida
atsakysime per 1 darbo val.

Turi Klausimą?

Krovinių gabenimas oro transportu

Krovinių gabenimas oro transportu yra greičiausias, vienas iš saugiausių ir operatyviausių krovinių gabenimo būdų įmanomų šiandien. Krovinio transportavimas užtruks nuo dienos iki keletos parų, priklausomai nuo to į kurią pasaulio šalį bus skrendama.
LOGNET organizuoja krovinių gabenimus oro transportu nuo 0,5 kg, iki 120 tonų. Bendradarbiaujame su daugeliu patikimų partnerių ir galime organizuoti greitą ir saugų krovinių pristatymą oru visame pasaulyje.

Siūlomos krovinių gabenimo oru paslaugos:

 • Krovinių gabenimas oro transportu į (iš) visas pasaulio šalis
 • Krovinių draudimas palankiomis sąlygomis
 • Krovinių sandėliavimas, pakavimas ir paruošimas transportavimui
 • Specialių pervežimo sąlygų reikalaujančių krovinių gabenimas
 • Krovinio pristatymas iki gavėjo durų (DDU, DDP pristatymo sąlygos)
 • Krovinio įteikimo galutiniam gavėjui patvirtinimas
 • Transportavimas į trečiąsias šalis, aplenkiant Lietuvą
 • Čarterinių skrydžių organizavimas

Krovinių gabenimas oru gali būti kur kas efektyvesnis ir patogesnis būdas transportuoti prekes ir siuntas, nei bet kokiu kitu transportu. Daug greitesnis nei laivai, mažiau apribotas nei traukiniai ir keliaujantis toliau nei vilkikai. Be abejo, krovinių gabenimas oru turi ir savo apribojimus. Logistiniai ir techniniai niuansai lemia, kad oru neįmanoma pergabenti per didelius ir per sunkius krovinius. Taip pat, paslaugų kainos, paprastai, būna didesnės nei kitų transportavimo rūšių.

Oro transporto industrijos privalumai

Per paskutinius metus, oru buvo pergabenta virš 54 milijonų tonų krovinių. Šis skaičius, kiekvienais metais didėja, santykyje su tuo, kad gabenimo kainos, po truputį leidžiasi. Tai ypač aktualu siunčiant mažesnes siuntas ir produktus, kurie yra kur kas brangesni nei kiti, toje pačioje kategorijoje. Taip pat, aktualu, kuomet pristatymo laikas privalo būti kuo trumpesnis. Čia, tarptautinis krovinių pervežimas oro transportu, turi savo privalumus.

 • Greitis

Plukdymas jūra gali trukti ištisas savaites, o siuntų gabenimas oru truks dieną ar dvi. Ypač kai klientai renkasi čarterinius skrydžius – servisą, kuomet lėktuvas yra išnuomojamas konkrečiam, tiesioginiam pristatymui į artimiausia įmanomą oro uostą. Gabenimo oru greitis, šiais laikais, gali būti išties įspūdingas, o apribojimai labai menki.

 • Opcijos

Oro krovinys gali būti gabenamas keliais būdais, kurie yra pritaikomi pagal situaciją arba biudžetą. Konsoliduotas skrydis yra palankios kainos. Tiesioginiai skrydžiai yra kitas populiarus būdas, kuriuo atliekamas krovinių pervežimas oro transportu. Toks pervežimas atliekamas siunčiant krovinius keleivinio lėktuvo bagažo skyriuje. Tai gana patogus ir efektyvus būdas transportuoti krovinius oru, tačiau tinkamas tik kroviniams iki nustatyto dydžio. Čarteriniai servisai, tokiu atveju, leidžia užsakyti visą krovininį lėktuvą.

 • Saugumas

Oru gabenami kroviniai yra sekami su tokia pat precizija kaip ir oru skrendantys keleiviai. Lėktuvai yra delikačios transporto priemonės, kurių sėkmingai valdymui reikalingas kruopštumas, atsakomybė ir didelė atsarga. Todėl ir tinkamai supakuoti gabenami kroviniai turi mažiausią įmanomą šansą būti apgadinti kelionės metu ar patirti visišką katastrofą.

 • Čarteriniai skrydžiai

Tai yra neplanuotas skrydis, kuris nėra reguliaraus maršruto ar avialinijos plano dalis. Tai yra savotiškas oro taksi, skrydis ar lėktuvas, kurį galima išsinuomoti ar užsisakyti kaip paslaugą. Kadangi jis yra iš anksto nenustatytas, todėl lėktuvas gali išvykti sutartu laiku ir skristi į sutartą vietą. Tai naudinga paslauga, kuomet didžiosios avialinijos neorganizuoja reikalingų maršrutų arba jie užtrunka per ilgai, turi kelis persėdimo taškus. Nors pakankamai nišinė, tačiau ši paslauga taip pat populiarėja, kaip keleivinis transportas ir efektyvus krovinių gabenimas oru.

Oro transporto industrijos ypatybės

Gabenimas oru yra viena iš jauniausių logistikos formų, pradėta taikyti panašiai kuomet buvo pradėti naudoti pirmieji propeleriniai lėktuvai, dvidešimtojo amžiaus pradžioje.

Natūralu, kad pradžioje lėktuvų transportavimas buvo daugiausiai panaudotas laiškams, filmams ir kitokiai korespondencijai. Buvo naudinga skraidinanti mažas siuntas, turinčias daug daugiau aktualumo ir tikslo pasiekti gavėjus kuo greičiau. Krovinių gabenimas oru leido kelionės tikslą pasiekti daug greičiau nei tuo metu vyravęs krovinių pervežimas geležinkelių ar jūrų maršrutais.
Pirmosios, specialiai kroviniams organizuotos avialinijos buvo pradėtos kurti tik po antrojo pasaulinio karo. Tuo metu, dėl politinių situacijų, Europoje buvo vietų, kurių sąjungininkams neišėjo pasiekti niekaip kitaip, kaip tik oru.

Ateinančiais dešimtmečiais, augant pokarinio laikotarpio ekonomikai – JAV, Japonijai ir Vakarų Europai kūrėsi naujos galimybės prekiauti.
Septintajame dešimtmetyje buvo sukurti pirmieji Boeing 747 lėktuvai, kurie buvo žymiai platesni nei visi naudoti iki tol. Tai leido jų viduje skraidinti supakuotas ir pritvirtintas paletes, taip, krovinių pervežimas oro transportu, tapo dar labiau standartizuotas. Tačiau tai vis dar nesukėlė stiprių pokyčių ir globalinė oro logistika nesikeitė. Dedikuoti kroviniai lėktuvai vis dar liko nelabai populiarus būdas transportuoti krovinius. Siuntų gabenimas oru, didžiąja dalimi, buvo atliekamas keleiviniais lėktuvais, kuomet lėktuvo pilve, šalia keleivių bagažo yra skraidinami ir kroviniai.

Tačiau nuo 1990 m. ateinantys du dešimtmečiai buvo itin stiprūs oro logistikos industrijos augimui. Per tą laiką, krovinių gabenimas oro transportu išgyveno dramatišką evoliuciją. Tai buvo laikas kuomet gimė ir augo didžiausios dedikuotos greitojo pristatymo avialinijos.
Viskas dėka interneto ir to įgalintos pasaulinės prekybos ir e-komercijos. Įvairios pasaulio šalių industrijos galėjo sparčiau augti, įgauti daugiau populiarumo ir krovininė aviacija pasirodė puikiai atitinkanti augančią paklausą ir poreikius.

Interneto augimas ir įsigalėjimas globalizacijos kontekste buvo faktorius nulėmęs šiuos ir kitus pokyčius krovininėje aviacijoje. Didžioji dalis avialinijų, kaip taisyklė, suteikia savo servisus, kuomet siuntų gabenimas oru yra sekamas realiu laiku, o visos registravimo ir išsiuntimo procedūros atliekamos internetu.

Keli paskutiniai dešimtmečiai buvo laikas, kuomet logistikos įmonės iš paprastų tarpininkų tapo pilnavertiško ir svarbaus logistikos serviso tiekėjomis. Siūlančiomis daugiau komercinių paslaugų, geresnį servisą, daugiau garantijų ir didesnės galimybės verslui.

Toliau augant ir didėjant e-komercijai, kartu su globalizacija augo ir visos industrijos pajėgumai. Tiekimo grandinės buvo optimizuojamos, spartinamos ir vis kompleksiškesnės – plačiau susijusios tarpusavyje. Krovinių gabenimas oru, šiandien, yra savaime suprantamas reiškinys.

Naviguoti šiame painiame tinkle yra sudėtingas ir atsakingas uždavinys, kurį jūsų labui yra pasirengęs išspręsti LOGNET specialistai.

Tel.: LT: +37060549509, +37060806039
Email: info@log-net.lt

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai >>

Esate kokybiškas transportavimo paslaugas teikianti įmonė. Taip pat pastebime, kad sugebate prisitaikyti prie mūsų poreikių , užtikrinate malonų bendradarbiavimą ir greitai reaguojate į užklausas, ieškote

Apie jūsų įmonę atsiliepimai tik šilti. Dirbate gerai, teisingai. Visada siūlote gerą transporto paslaugos kaina, esate lankstūs. Viskas vyksta laiku: krovinio paėmimai, pristatymai. Krovinius pervežate

Mūsų įmonė palaiko gerus santykius su UAB Lognet. Mes naudojamės jų paslaugomis nuo praeitų metų rudens, gabendami prekes: iš Lietuvos, į savo sandėlius JK. Pastaruoju

Mes dirbame su LOGNET daugiau nei 4 metus. Nuo pat pradžių, mes jautėmės, esantys labai svarbūs klientai, kuriems skiriamas didelis dėmesys: netgi smulkiausiems dalykams ir

UAB “LOGNET” yra patikimas mūsų partneris. Ši kompanija pasižymi, tiek maloniu bendravimu, bei greitais situacijų sprendimais, tiek ir geriausios kainos paieškomis.