Klaida Klaida
atsakysime per 1 darbo val.

Turi Klausimą?

Skubių express siuntų siuntimas

Lognet organizuoja smulkių ir skubių siuntų gabenimo paslaugas visame pasaulyje. Siūlome patikimas ir sparčias gabenimo paslaugas įvairaus dydžio siuntiniams – nuo dokumentinės siuntos, iki siuntinių, sveriančių po kelis šimtus kilogramų.

  • Pargabensime siuntą iš daugiau nei 120 pasaulio šalių
  • „Nuo durų iki durų“
  • Užtikrinant didesnį dėmesį ir saugumą, Jūsų krovinį galime papildomai apdrausti
  • Tranzito laikas: nuo 1 iki 5 parų, priklausomai į kurią pasaulio šalį siunčiama siunta
  • Siuntos paimamos ir pristatomos, atlikus visas muitinės procedūras

Skubių siuntų gabenimu galima apibrėžti ir vadinti servisą, kuomet siunta yra pristatoma greitai ir per nustatytą laiką. Į skubios siuntos servisą ir jo trukmę įeina atliekamas siuntinių surinkimas, pakrovimas, transportavimas, muitinis įforminimas ir pristatymas galutiniam adresatui.
Taip pat, visą šios paslaugos vykdymo laiką, siuntos lokacija yra sekama ir žinoma pačiam siuntėjui.

Greitos siuntos į užsienį

Express siuntos tampa vis labiau savaime suprantamos, šiandieninės globalizacijos kontekste, kuomet vartotojai nupirktas prekes tikisi gauti kaip įmanoma greičiau. Skubios siuntos yra naudojamos tiek didelių verslų, tiek mažų amatininkų ir prekybininkų. Express siuntų paslaugos užsakomos tuomet, kai norima, kad siunta gavėją Europoje pasiektų per vieną ar dvi dienas. Dažnai tai aktualu, kuomet atliekamas dokumentų gabenimas.

I kitas šalis, keliaujant per vandenynus ar kontinentus, tokios siuntos gali trukti apie penkias paras. Be abejo, visos express siuntos yra skraidinamos lėktuvais – oro transportavimas yra sparčiausia logistikos priemonė.

Express siuntos, kaip terminas, pasaulyje nurodo greičiausią ir patikimiausia siuntų pristatymo laiką. Dėl to, kad tokias siuntas, skubių siuntų tarnybos skraidina oru, jos yra griežtai reguliuojamos ir sekamos. Kiekviena siunta gali turėti atskirus duomenis apie tai kur konkrečiai ji yra savo tranzite ir kada ten atvyko ir kiek laiko liko iki kelionės pabaigos. Tuo pačiu užtikrinamas ir saugumas, nes express servisuose, siuntos nepasimeta beveik niekada.

Greitas persiuntimo laikas suteikia galimybę planuoti ir vykdyti įsipareigojimus partneriams ar klientams laiku. Express siuntos yra apdraudžiamos Varšuvos konvencijoje numatytomis sąlygomis, tai yra papildomas užtikrinimas, kad nesėkmės atveju, bus kompensuotas patirtas nuostolis.

Dažniausiai siunčiami dalykai:

  • Mažo tūrio ir svorio pakuotės
  • Dokumentai ir laiškai
  • Skubios, tikslaus pristatymo laiko reikalaujančios siuntos
  • Trapios, jautrios smūgiams ir sukrėtimams siuntos.
  • Didelės vertės siuntos, kurios reikalauja maksimalaus saugumo ir minimalios sugadinimo rizikos.

Dokumentų siuntimas

Express paštas yra akseleruotas pristatymo servisas, už kurį siuntėjas arba gavėjas pasirenka mokėti brangiau nei už standartines paslaugas. Tačiau, šios paslaugos garantuoja greitesnį ir saugesnį pristatymą.
Istorijoje, tokios paslaugos buvo pradėtos teikti XVII a. Prieš tai, net skubių dokumentų pervežimas, buvo vykdomas pašto karietomis arba geležinkeliais. Pirmosios, daug greičiau pristatomos siuntos buvo pradėtos gabenti lėktuvais, kurie, pramonės perversmo metu pasiūlė stipriai greitesnius pašto korespondencijos pristatymo terminus nei siuntų pervežimas traukiniais. Jau tuomet siuntos buvo pradėtos skirstyti į greitąsias siuntas, reikalaujančias spartaus pristatymo ir standartines, kurių laukimas nesudaro nepatogumo.

Nors gyvename skaitmeniniame amžiuje, vis dar vyksta daug operacijų, kurioms reikalingi popieriniai dokumentai. Pasirašymas savo parašu ir dokumentų siuntimas nuolat vyksta iš vieno pasaulio galo į kitą. Kartais kaip paprasta pašto korespondencija, kartais kaip express siuntos, kurios tampa ypač aktualios, kuomet dokumentai turi saugiai pasiekti tolimus kraštus ir būti nuskraidinti į tolimas užsienio šalis ir atgal. Be abejo, tokios procedūros turi būti atliktos kuo greičiau ir patikimiau. Dokumentų gabenimas, dažniausiai, vyksta specialiuose, užantspauduotuose vokuose.

Modernios paslaugos šiuolaikiniame pasaulyje

Tokius siuntų pristatymo būdus dažnai renkasi amatininkai ir nišiniai, smulkieji verslininkai, gaminantys ir prekiaujantis savo rankų darbo gaminiais. Galimybės leidžia siųsti siuntas savo klientams visame pasaulyje, o dėl sąlyginai nedidelio siuntos dydžio ir nepaisant nepastovaus siuntimo grafiko, skubios siuntos kainos vistiek yra tikrai priimtinos.

Dažnai, express siuntų gabenimas yra ne vienkartinė o tęstinė paslauga. Kurjerių tarnybos ir verslai ar individualūs žmonės gali pasirašyti bendradarbiavimo sutartis. Taip, žinomi abiejų šalių lūkesčiai ir kriterijai, todėl siuntų vežimas tampa dar paprastesnis, nes dauguma detalių, kaip siuntų svoriai, dydžiai gali būti jau nustatyti ir žinomi.
Taip, klientams galima pateikti standartizuotas kainas, nes aiškumas, pristatymo terminų žinojimas ir tiksli kaina tampa nebe prabanga o norma. Šios informacijos nebuvimas yra trūkumas, kuris nekuria teigiamos reputacijos apie prekeivį.

Express siuntų tarnybos nuolat investuoja į naujausias technologijas, spartina procesus, didina saugumo ir atsekamumo galimybes. Šiuolaikiniai, automatizuoti sandėliai dirba, praktiškai, be priekaištų, užtikrindami, kad siuntimo paslaugos yra kokybiškos ir atitinka savo reputaciją.

Populiarėja ir siuntų pristatymas į paštomatus, kuomet kurjeriui nereikia laukti siuntos gavėjo namuose ar ieškoti jo mieste. Užsakovas sau tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje gali atsiimti siuntą iš saugojimo talpyklos. Tai yra kur kas saugesnis ir paprastesnis pasirinkimas nei palikti siuntinį pas kaimynus. Arba, oficialių dokumentų pervežimas gali būti atliekas į darbovietę su perdavimui atsakingam asmeniui.

Lognet pasirūpins, kad jūsų skubios siuntos transportavimas vyktų itin sparčiai o svarbių dokumentų siuntimas – saugiai ir užtikrintai.

Tel.: LT: +37060549509, +37060806039
Email: info@log-net.lt

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai >>

Esate kokybiškas transportavimo paslaugas teikianti įmonė. Taip pat pastebime, kad sugebate prisitaikyti prie mūsų poreikių , užtikrinate malonų bendradarbiavimą ir greitai reaguojate į užklausas, ieškote

Apie jūsų įmonę atsiliepimai tik šilti. Dirbate gerai, teisingai. Visada siūlote gerą transporto paslaugos kaina, esate lankstūs. Viskas vyksta laiku: krovinio paėmimai, pristatymai. Krovinius pervežate

Mūsų įmonė palaiko gerus santykius su UAB Lognet. Mes naudojamės jų paslaugomis nuo praeitų metų rudens, gabendami prekes: iš Lietuvos, į savo sandėlius JK. Pastaruoju

Mes dirbame su LOGNET daugiau nei 4 metus. Nuo pat pradžių, mes jautėmės, esantys labai svarbūs klientai, kuriems skiriamas didelis dėmesys: netgi smulkiausiems dalykams ir

UAB “LOGNET” yra patikimas mūsų partneris. Ši kompanija pasižymi, tiek maloniu bendravimu, bei greitais situacijų sprendimais, tiek ir geriausios kainos paieškomis.