Klaida Klaida
atsakysime per 1 darbo val.

Turi Klausimą?

Siuntos į/iš Pietų Korėjos

Siuntų gabenimas į/iš Pietų Korėjos yra populiari paslauga, kuria naudojasi tiek maži, tiek dideli verslai ir individualūs žmonės. Lognet siūlo patikimą ir greitą servisą, mūsų specialistai užtikrins sklandų procesą, kad siuntų gabenimas vyktų operatyviai ir be problemų.

Siuntų gabenimo kainos į/iš Pietų Korėjos daugiausiai priklauso nuo siuntos svorio. Siuntų pristatymo laikas į/iš Pietų Korėjos daugiausia priklausys nuo to kaip toli yra konkreti geografinė lokacija nuo Lietuvos taip pat nuo pačios siuntos matmenų, todėl yra gana sunku nusakyti tikslų laiką. Kviečiame siųsti užklausą Lognet specialistams ir netrukus su jumis susisieksime.

Ką galima siųsti?

Kiekviena šalis turi specifinį sąrašą kuris nurodo leidžiamus siųsti produktus ir prekes. Taip pat, yra atskiras sąrašas prekėms, kurias galima importuoti. Todėl teisingesnis klausimas yra: „Ko siųsti negalima?“.

Dažniausiai draudžiami siųsti yra:

  • Nelegalios ir kitaip įstatymiškai draudžiamos prekės.
  • Didelės finansinės vertės daiktai ir daiktai, kurių neįmanoma atkurti, rekonstruoti ir/arba pakeisti į lygiaverčius, patyrus žalą.
  • Daiktai, kurie Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO) priimtuose norminiuose teisės aktuose įvardyti kaip draudžiami siųsti.

Siuntos paruošimas

Tinkamai paruošta siunta iki minimumo sumažins galimybę, kad tai kas yra siuntinio viduje bus apgadinta arba pati siunta vėluos dėl netvarkingos pakuotės ar trūkstamų dokumentų.

Įvairios siuntos, būna siunčiamos į/iš Pietų Korėjos tiek asmeniniais, tiek verslo ir komerciniais tikslais. Didžiąja dalimi paruošimas priklauso nuo to ką siunčiate. Paprastai daiktai yra klasifikuojami į dūžtančius ir nedūžtančius, reikalaujančius atsakingo siuntimo ir standartinius. Vis tik, naudinga kuo geriau pasirūpinti siunčiamų daiktų apsauga dėžėje. Dokumentai, dažniausiai būna siunčiami atskirose dėžėse, kartu, vis tik, siunčiant itin svarbius ar retus dokumentus verta juos supakuoti taip, kad šie nesilankstytų, tačiau pakuotė nesvertų daug.

Rekomenduojama rinktis nesugadintas, tvirtas dėžes ar kitus standartiškai naudojamus ir atpažįstamus siuntimo įpakavimus.

Dažniausiai, siuntėjas atsako už tai kas ir kaip yra supakuota siuntoje. O siųsdamas, automatiškai, sutinka su logistikos įmonės ir kitų šalių keliamais reikalavimais ir įstatymais.

Jei yra papildomas reikalavimai, prieš siunčiant reikia kuo aiškiau įvardinti tai kas yra siuntos viduje.

Jei siunta yra skubi, ji turi atsidurti pas gavėją arba pasiekti Lietuvą kuo greičiau, rekomenduojama rinktis express siuntimą, kuomet pristatymo terminai bus patys trumpiausi. Kitais atvejais, kuomet pristatymo data nėra tokia svarbi, galima rinktis standartinį siuntimą, su atitinkamu kainos ir greičio santykiu.

Su Lognet, siuntų gabenimas į Pietų Korėjos yra paprastas, saugus ir patogus.

Tel.: LT: +37060549509, +37060806039
Email: info@log-net.lt

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai >>

Esate kokybiškas transportavimo paslaugas teikianti įmonė. Taip pat pastebime, kad sugebate prisitaikyti prie mūsų poreikių , užtikrinate malonų bendradarbiavimą ir greitai reaguojate į užklausas, ieškote

Apie jūsų įmonę atsiliepimai tik šilti. Dirbate gerai, teisingai. Visada siūlote gerą transporto paslaugos kaina, esate lankstūs. Viskas vyksta laiku: krovinio paėmimai, pristatymai. Krovinius pervežate

Mūsų įmonė palaiko gerus santykius su UAB Lognet. Mes naudojamės jų paslaugomis nuo praeitų metų rudens, gabendami prekes: iš Lietuvos, į savo sandėlius JK. Pastaruoju

Mes dirbame su LOGNET daugiau nei 4 metus. Nuo pat pradžių, mes jautėmės, esantys labai svarbūs klientai, kuriems skiriamas didelis dėmesys: netgi smulkiausiems dalykams ir

UAB “LOGNET” yra patikimas mūsų partneris. Ši kompanija pasižymi, tiek maloniu bendravimu, bei greitais situacijų sprendimais, tiek ir geriausios kainos paieškomis.