Klaida Klaida
get response in 1 hour.

Got question?

Krovinių gabenimas į/iš Kinijos

Logistikos paslaugos yra itin svarbios jei vykdote tarptautinį verslą, o kai kalbama apie krovinių gabenimą iš Kinijos – patikimumas yra vienas svarbiausių aspektų. „Lognet“ yra partneris, kuris užtikrins tvarkingą ir greitą krovinių pargabenimą ar nugabenimą į Kiniją. Pateikiame svarbiausią informaciją, kodėl mes išsiskiriame iš kitų įmonių ir kodėl turėtume tapti Jūsų įmonės pirmuoju pasirinkimu, jei jums reikalingas krovinių gabenimas iš Kinijos.

Kaip vykdomas krovinių gabenimas iš/į Kiniją?

Visų pirma, pasirinkę „Lognet“ pasiūlymą transportavimo paslaugoms gausite itin greitai. Krovinių būna įvairaus dydžio, įvairaus svarbumo, o mūsų patyrę vadybininkai yra pasiruošę parengti pasiūlymus būtent Jūsų individualiam kroviniui per trumpiausią įmanomą laiką. Verslo pasaulyje laikas yra labai svarbus, o „Lognet“ efektyvumas leidžia įmonėms greitai priimti pagrįstus sprendimus. Be to, dėl konkurencingų kainų esame patrauklus pasirinkimas įmonėms, norinčioms optimizuoti savo logistikos išlaidas, kai joms reikalingas krovinių gabenimas iš Kinijos.

Vienas iš pagrindinių „Lognet“ privalumų yra patikimi partneriai Kinijoje. Šios partnerystės leidžia mums nuolat teikti kokybiškas paslaugas. Bendradarbiaudami su patikimais vietiniais partneriais, kurie išmano Kinijos rinkos subtilybes, įskaitant transportavimo taisykles, muitinės procedūras ir vietinę logistikos infrastruktūrą. Ši patirtis užtikrina, kad kroviniai būtų tvarkomi efektyviai ir laiku pasiektų paskirties vietą.

Krovinių gabenimo būdai

„Lognet“ siūlo įvairius transportavimo variantus, kad patenkintų skirtingus klientų poreikius. Krovinių gabenimas iš Kinijos gali būti oru, jūra ir traukiniais. Atsižvelgdami į prekių skubumą, biudžetą ir pobūdį, galite pasirinkti tinkamiausią transportavimo būdą, o jei nesate tikri – tarkitės su mūsų vadybininkais. „Lognet“ tvarko ir pilnus konteinerius (FCL), ir dalinius krovinius (LCL), užtikrindamas lankstumą ir patogumą bet kokio dydžio įmonėms.

Be transportavimo, „Lognet“ teikia papildomas paslaugas kroviniams iš Kinijos. Viena iš tokių paslaugų – papildomas krovinio draudimas, suteikiantis apsaugą tranzito metu. Patyrę specialistai taip pat padeda atlikti muitinės procedūras arba atlieka jas už Jus, sutvarko reikalingus dokumentus ir užtikrina, kad būtų laikomasi taisyklių. „Lognet“ taip pat siūlo pristatymo nuo durų iki durų ir prekių surinkimo paslaugas, todėl logistikos procesas yra sklandus ir patogus klientams. Be to, esant poreikiui, „Lognet“ teikia sandėliavimo paslaugas įvairiose šalyse, palengvina sandėliavimą ir paskirstymą pagal poreikį.

Krovinių gabenimo kaina

Krovinių pervežimo kainos į/iš Kinijos priklauso nuo krovinio charakteristikų, taip pat ir tikslesnių geografinių lokacijų, kurioje krovinys yra ir kurią turi pasiekti. Specialios paskirties krovinių, tokių kaip medikamentai, maisto produktai ir t.t. reikalaujančius ypatingų sąlygų, pervežimas, natūraliai, taip pat turės padidintus kaštus.

Krovinių gabenimo trukmė

Pristatymo laikas iš Kinijos gali skirtis priklausomai nuo transportavimo būdo. Paprastai oro transportu krovinys gali būti pristatytas per 3-4 dienas ( skubios siuntos). Tokiu būdu dažniausiai siunčiamos ypatingos svarbos prekės, dokumentai, bei kiti itin svarbūs/prabangūs produktai arba per 7-9 dienas didesni kroviniai (nuo vienos paletės ir daugiau). Siuntimas laivu užtrunka žymiai ilgiau, vidutinis tranzito laikas yra 55–60 dienų. Tačiau šis būdas yra ekonomiškesnis gabenant itin didelių gabaritų siuntas arba, kai siunčiamas kiekis yra didelis ir jį lengva planuoti iš anksto (pavyzdžiui, sezoninės prekės). Transportavimas traukiniais suteikia klientams greičio ir kainos balansą – pristatymas trunka apie 20 dienų. Žinoma, pasirinkus prekių gabenimą iš Kinijos tiek traukiniais, tiek oro transportu yra galimi didesni gabaritiniai apribojimai.

„Lognet“ tvarko įvairiausių dydžių krovinius iš Kinijos. Nesvarbu, ar tai viena dėžė, ar negabaritinis krovinys – turime galimybes gabenti įvairaus dydžio prekes. Be to, specializuojamės pavojingų krovinių ir temperatūrai jautrių krovinių tvarkyme, užtikriname saugų tokių krovinių gabenimą. Mūsų patirtis farmacinių krovinių gabenimo srityje rodo įsipareigojimą tenkinti konkrečius pramonės reikalavimus ir šios rinkos išmanymą.

Tel.: UK: +442031511440 / LT: +37060549509, +37060806039
Email: info@log-net.lt

Testimonials

All testimonials >>

You are a company that provides with qualitative transpotation service. We have also noticed that you are capable of getting adjusted to our needs and

The reviews concerning your company are very warm-hearted. You work well and properly. You always suggest a good and flexible pricing for transport service. Everything

Our company has a good working relationship with JSC Lognet and we have been using their transport services since the autumn of last year to

We have been working with Lognet for more than 4 years now and since the very beginning we felt being a very important customer, getting

JSC “LOGNET” is our reliable partner. This company distinguishes by its pleasant communication and fast situational solutions as well as the search for the best