Klaida Klaida
get response in 1 hour.

Got question?

Krovinių gabenimas į/iš Indijos

Ieškote transporto iš Indijos? O gal tiekiate savo prekes Indijos rinkai? Rinkitės „Lognet“, nes mes esame patikimas partneris Jūsų logistikos ryšiuose su šia šalimi. Siūlome platų paslaugų spektrą bei savo darbe visad siekiame tobulumo. Žemiau pateiksime svarbiausią informaciją, kurią turite žinoti, jei jums reikalingas krovinių gabenimas iš Indijos.

Kaip vykdomas krovinių gabenimas iš/į Indiją?

Kiekviename versle – laikas reiškia pinigus. Kai kalba pasisuka apie prekių tiekimą – ypač sezoninių ar greitai gendančių – laikas tampa dar svarbesnis. „Lognet“ dirbantys specialistai yra pasiruošę parengti transporto pasiūlymus greitai, kad Jūs galėtumėte priimti savalaikius sprendimus. Mūsų konkurencingos kainos išskiria iš kitų rinkos dalyvių, tad esame patrauklus pasirinkimas tiems, kurie ieško optimalių ir ekonomiškai naudingų logistikos sprendimų neprarandant kokybės.

Su Indija esame užmezgę patikimų ir ilgamečių partnerysčių tinklą, todėl galime teikti aukštos kokybės paslaugas atitinkančias kliento poreikį. Krovinių gabenimas iš Indijos pasirinkus „Lognet“ užtikrina sklandų procesą. Mūsų specialistai gerai išmano Indijos transporto logistikos subtilybes, muitinės procedūras, transportavimo taisykles, reikalingus dokumentus ir kita. Visa ši patirtis užtikrina, kad kliento kroviniai būtų tvarkomi efektyviai bei laiku pasiektų paskirties vietą.

Pasirinkę „Lognet“ galite užsisakyti papildomas paslaugas kroviniams, tokias kaip papildomas krovinio draudimas, muitinės procedūrų atlikimas, krovinio pristatymas ar paėmimas nuo durų iki durų. Be to – teikiame sandėliavimo paslaugas bet kurioje šalyje. Tai gali būti patogu, jei prekes tiekiate ne tik Lietuvai, bet ir kitoms šalims.

Krovinių gabenimo būdai

Krovinių gabenimas iš Indijos gali būti atliekamas oro transportu arba vandens keliais (laivu). Visada atsižvelgiame į kliento poreikius ir rekomenduojame geriausiai tinkantį transportavimo būdą. Tokiu būdu galima išlaikyti lankstumą atsižvelgiant į prekių skubumą, planuojamą biudžetą, prekių pobūdį. Krovinių gabenimas iš Indijos gali būti atliktas ne tik pilnais konteineriais (FCL), bet ir kaip daliniai kroviniai (LCL). Nesvarbu kokio dydžio siunta – nedidelė dėžė ar pilnas konteineris – užtikrinsime sklandų transportavimą iš/į Indiją.

Krovinių gabenimo kaina

Kiek kainuos krovinių gabenimas iš/ į Indijos priklauso nuo krovinio dydžio, svorio ir pasirinkto transportavimo būdo. Taip pat kainai įtaką daro lokacija iš kurios ar į kurią Indijoje bus paimamas ar vežamas krovinys. Kiekvienam klientui atliekame individualius skaičiavimus ir teikiame pasiūlymą. Pats brangiausias yra gabenimas oro transportu, jei lyginsime su transportavimu laivais. Taip yra todėl, kad skraidinant krovinius svarbu ne tik krovinio gabaritai, bet ir kuro, aptarnavimo kainos bei galimai reikalingos papildomos ekspedicijos paslaugos ar specialus transportas, jei krovinys yra jautrus/pavojingas.

Transportavimas vandens keliais dažnai yra pigesnis ir naudojamas dideliems kroviniams. Jo kainai įtaką daro krovinio dydis – ar tai pilnas (FCL) ar dalinis (LCL) krovinys, atstumas nuo vietos Indijoje iki artimiausio uosto, maršruto bei to, ar yra reikalingos papildomos paslaugos (muitinimas, uosto mokesčiai ir kiti).

Krovinių gabenimo kainoms įtaką daro ir rinkos svyravimai, sezoninis užimtumas, valiutų keitimo kursas ir kiti išoriniai faktoriai. Todėl visad kviečiame susisiekti su „Lognet“ vadybininkais, kurie padės rasti geriausią sprendimą Jūsų kroviniams iš/į Indiją.

„Lognet“ tvarko įvairiausių gabaritų krovinius iš Indijos ir į ją. Nuo smulkių siuntinių iki negabaritinių krovinių – turime galimybes pervežti įvairaus dydžio prekes. Be to, specializuojamės ir pavojingų krovinių bei temperatūrai jautrių krovinių gabenime. Tokiems kroviniams turime daug patirties bei reikalingą infrastruktūrą, kuri užtikrins saugų siuntų pervežimą. „Lognet“ specializacija farmacinių krovinių gabenimo srityje dar labiau įrodo jų įsipareigojimą atitikti specifinius pramonės reikalavimus.

Krovinių gabenimo trukmė

Krovinių iš Indijos pristatymo laikas tiesiogiai priklauso nuo pasirinkto gabenimo būdo. Įprastai oro transportu kroviniai gali būti pristatyti į Lietuvą ar iš Lietuvos į Indiją per 7–9 dienas. Tai užtikrina greitą siuntų pristatymą. Siuntimas vandens keliais (laivu) užtrunka ilgiau, vidutinis tranzito laikas yra 40 dienų, tačiau tai yra ekonomiškesnis pasirinkimas gabenant dideles siuntas. Itin skubioms siuntoms „Lognet“ siūlo ir kurjerių paslaugas, kurių pristatymo laikas į/iš Indijos vos 3-4 dienos.

Tel.: UK: +442031511440 / LT: +37060549509, +37060806039
Email: info@log-net.lt

Testimonials

All testimonials >>

You are a company that provides with qualitative transpotation service. We have also noticed that you are capable of getting adjusted to our needs and

The reviews concerning your company are very warm-hearted. You work well and properly. You always suggest a good and flexible pricing for transport service. Everything

Our company has a good working relationship with JSC Lognet and we have been using their transport services since the autumn of last year to

We have been working with Lognet for more than 4 years now and since the very beginning we felt being a very important customer, getting

JSC “LOGNET” is our reliable partner. This company distinguishes by its pleasant communication and fast situational solutions as well as the search for the best