Klaida Klaida
в течении 1 рабочих часов

Bопрос?

Siuntos į/iš Japonijos

Siuntų gabenimas į/iš Japonijos yra populiari paslauga, kuria naudojasi tiek maži, tiek dideli verslai ir individualūs žmonės. Lognet siūlo patikimą ir greitą servisą, mūsų specialistai užtikrins sklandų procesą, kad siuntų gabenimas vyktų operatyviai ir be problemų.

Siuntų gabenimo kainos į/iš Japonijos daugiausiai priklauso nuo siuntos svorio. Siuntų pristatymo laikas į/iš Japonijos daugiausia priklausys nuo to kaip toli yra konkreti geografinė lokacija nuo Lietuvos taip pat nuo pačios siuntos matmenų, todėl yra gana sunku nusakyti tikslų laiką. Kviečiame siųsti užklausą Lognet specialistams ir netrukus su jumis susisieksime.

Ką galima siųsti?

Kiekviena šalis turi specifinį sąrašą kuris nurodo leidžiamus siųsti produktus ir prekes. Taip pat, yra atskiras sąrašas prekėms, kurias galima importuoti. Todėl teisingesnis klausimas yra: „Ko siųsti negalima?“.

Dažniausiai draudžiami siųsti yra:

  • Nelegalios ir kitaip įstatymiškai draudžiamos prekės.
  • Didelės finansinės vertės daiktai ir daiktai, kurių neįmanoma atkurti, rekonstruoti ir/arba pakeisti į lygiaverčius, patyrus žalą.
  • Daiktai, kurie Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO) priimtuose norminiuose teisės aktuose įvardyti kaip draudžiami siųsti.

Siuntos paruošimas

Tinkamai paruošta siunta iki minimumo sumažins galimybę, kad tai kas yra siuntinio viduje bus apgadinta arba pati siunta vėluos dėl netvarkingos pakuotės ar trūkstamų dokumentų.

Įvairios siuntos, būna siunčiamos į/iš Japonijos tiek asmeniniais, tiek verslo ir komerciniais tikslais. Didžiąja dalimi paruošimas priklauso nuo to ką siunčiate. Paprastai daiktai yra klasifikuojami į dūžtančius ir nedūžtančius, reikalaujančius atsakingo siuntimo ir standartinius. Vis tik, naudinga kuo geriau pasirūpinti siunčiamų daiktų apsauga dėžėje. Dokumentai, dažniausiai būna siunčiami atskirose dėžėse, kartu, vis tik, siunčiant itin svarbius ar retus dokumentus verta juos supakuoti taip, kad šie nesilankstytų, tačiau pakuotė nesvertų daug.

Rekomenduojama rinktis nesugadintas, tvirtas dėžes ar kitus standartiškai naudojamus ir atpažįstamus siuntimo įpakavimus.

Dažniausiai, siuntėjas atsako už tai kas ir kaip yra supakuota siuntoje. O siųsdamas, automatiškai, sutinka su logistikos įmonės ir kitų šalių keliamais reikalavimais ir įstatymais.

Jei yra papildomas reikalavimai, prieš siunčiant reikia kuo aiškiau įvardinti tai kas yra siuntos viduje.

Jei siunta yra skubi, ji turi atsidurti pas gavėją arba pasiekti Lietuvą kuo greičiau, rekomenduojama rinktis express siuntimą, kuomet pristatymo terminai bus patys trumpiausi. Kitais atvejais, kuomet pristatymo data nėra tokia svarbi, galima rinktis standartinį siuntimą, su atitinkamu kainos ir greičio santykiu.

Su Lognet, siuntų gabenimas į Japonijos yra paprastas, saugus ir patogus.

Тел.: UK: +442031511440 / LT: +37060549509, +37060806039
Эл. Почта: info@log-net.lt

Oбратная связь

Все oбратная связь >>

Вы являетесь предприятием, предоставляюшим качественные транспортные услуги. Также замечаем, что вы умеете приспособиться к нашим потребностям, заверяете приятное сотрудничество и оперативно реагируете на запросы, ищите

Отзывы о Вашей компании только теплые. Работаете хорошо, правильно. Всегда предлагаете хорошую цену транспортных услуг, выделаетесь гибкостью. Все происходит вовремя – взятие грузов, доставка.

Наша компания поддерживает хорошие отношения с ЗАО "Логнет". Мы пользуемся их услугами с осени прошлого года, транспортируя товар из Литвы на свои склады в Великобритании.

Мы работаем с "Логнет" больше 4 лет и с самого начала мы чувствовали себя очень важным клиентом, которому уделается большое внимание: даже мелчайшим деталям и

ЗАО "ЛОГНЕТ" является надежныйм нашем партнером. Эта компания выделяется как приятным обшением и оперативными решениями ситуаций, так и поисками найлучшей цены.