Klaida Klaida
в течении 1 рабочих часов

Bопрос?

Krovinių gabenimas į/iš Kanados

Krovinių gabenimas į/iš Kanados yra paslauga, daugiausiai teikiama verslo ir komercinio sektoriaus klientams, kuomet tikslas yra pervežti daugiau nei kelias siuntas, arba transportavimas vyksta reguliariai. Tai yra klasifikuojama kaip tarptautinis krovinių gabenimas, kuomet prekes ar siuntas reikia transportuoti per kelias šalis, žemynus arba vandenynus.

Krovinių gabenimo laikas į/iš Kanados daugiausiai priklauso nuo krovinio gabaritų ir svorio. Iš principo, mažesnių apimčių krovinius ir siuntas galima pergabenti sparčiausiai, o kuo didesni krovinio gabaritai, tuo sudėtingesnis ir ilgiau trunkantis gali būti jo gabenimas.

Krovinių pervežimo kainos į/iš Kanados priklauso nuo anksčiau minėtų krovinio charakteristikų, taip pat ir tikslesnių geografinių lokacijų, kurioje krovinys yra ir kurią turi pasiekti. Specialios paskirties krovinių, kaip medikamentai, maisto produktai ir t.t. reikalaujančius ypatingų sąlygų, pervežimas, natūraliai, taip pat turės padidintus kaštus.

Tarptautinėje logistikoje, krovinių pervežimo sąlygos, yra nuolat standartizuojamos ir paprastinamos. Pavyzdžiui pervežant krovinius universaliais, jūriniais konteineriais. Tačiau, kompleksija čia nesibaigia. Dėl pačių krovinių įvairumo, kartais gali būti sunku apibrėžti vieną nustatytą kainą ir gabenimo laiką. Todėl, dažniausiai yra vykdomi individualūs paskaičiavimai. Kviečiame siųsti mums užklausą ir greitai susisieksime su jumis, pranešdami tikslesnes detales.

Krovinių surinkimas gali vykti tiesiogiai iš kliento ir pasiekti galinį adresatą „nuo durų iki durų“ naudojantis tik mūsų teikiamu servisu. Galime vykdyti multimodalinius pervežimus, kuomet kroviniui pasiekti Kanados bus panaudota reikalinga logistinė infrastruktūra kaip žemyninis, oro ir jūrų transportas, taip pat sandėliai, tarpininkavimas muitinėse ir t.t. Tai yra populiari paslauga, nes išsprendžia visus kliento klausimus, o bendradarbiavimas ir komunikacija vyksta tik su Lognet.

Krovinių gabenimo privalumai į/iš Kanados su Lognet

Tai yra bendradarbiavimas su užtikrinta ir ilgai rinkoje dirbančia įmone, kurios specialistai turi patirties pačiose įvairiose globalinėse situacijose ir kontinentuose. Kitos, susijusios, mūsų teikiamos paslaugos yra express siuntų gabenimas, multimodaliniai pervežimai, temperatūrinių ir negabaritinių, sunkiasvorių krovinių gabenimas į daugelį pasaulio šalių. Lygiai taip pat, galime sėkmingai parvešime įvairiausius krovinius į Lietuvą.

Тел.: UK: +442031511440 / LT: +37060549509, +37060806039
Эл. Почта: info@log-net.lt

Oбратная связь

Все oбратная связь >>

Вы являетесь предприятием, предоставляюшим качественные транспортные услуги. Также замечаем, что вы умеете приспособиться к нашим потребностям, заверяете приятное сотрудничество и оперативно реагируете на запросы, ищите

Отзывы о Вашей компании только теплые. Работаете хорошо, правильно. Всегда предлагаете хорошую цену транспортных услуг, выделаетесь гибкостью. Все происходит вовремя – взятие грузов, доставка.

Наша компания поддерживает хорошие отношения с ЗАО "Логнет". Мы пользуемся их услугами с осени прошлого года, транспортируя товар из Литвы на свои склады в Великобритании.

Мы работаем с "Логнет" больше 4 лет и с самого начала мы чувствовали себя очень важным клиентом, которому уделается большое внимание: даже мелчайшим деталям и

ЗАО "ЛОГНЕТ" является надежныйм нашем партнером. Эта компания выделяется как приятным обшением и оперативными решениями ситуаций, так и поисками найлучшей цены.