Klaida Klaida
в течении 1 рабочих часов

Bопрос?

Krovinių gabenimas į/iš JAV

Jūsų įmonei reikalingas krovinių gabenimas iš Amerikos arba į ją? Rinkitės „Lognet“! Jau daugiau nei 14 metų rūpinamės savo klientų kroviniais iš viso pasaulio. Per šį laiką sukūrėme patikimų ir efektyvių logistikos partnerių tinklą bei ištobulinome teikiamas paslaugas savo klientams. Tad jei Jūsų įmonė užsiima importu ar eksportu ir Jums reikalingas krovinių gabenimas iš Amerikos (JAV) – kreipkitės į mus.

Kaip vykdomas krovinių gabenimas iš/į JAV?

„Lognet“ supranta laiko reikšmę verslams, o greitas pasiūlymų pateikimo procesas išskiria mus iš konkurentų. Mes teikiame pirmenybę efektyvumui, užtikrindami, kad klientai gautų greitas ir tikslias transportavimo kainas. Tai leidžia mūsų klientams greitai priimti gerai finansiškai pagrįstus sprendimus ir išlaikyti konkurencinį pranašumą šiandieninėje dinamiškoje rinkoje. Be to, „Lognet“ pasklaugų kainos yra labai konkurencingos, todėl mes esame patrauklus pasirinkimas įmonėms, siekiančioms sumažinti savo logistikos išlaidas ir užsitikrinti aukštos kokybės paslaugų teikimą.

Norėdami gauti pasiūlymą – susisiekite su mūsų logistikos specialistais. Užklausos formas atsakome per 1 valandą. Su mumis taip pat galite susisiekti telefonais Lietuvoje +37060549509 bei +37060806039. Kad galėtume pateikti pasiūlymą Jūs turėtumėte turėti krovinio gabaritinius matmenis, svorį, tikslią buvimo lokaciją (arba paėmimo vietas, jei krovinį komplektuojate iš kelių sandėlių), žinoti krovinio turinį.

Krovinių gabenimo būdai

Siekdama patenkinti įvairius klientų poreikius, „Lognet“ siūlo įvairius krovinių gabenimo į JAV ir iš JAV būdus. Nesvarbu, ar tai oro ar jūrų transportas, „Lognet“ siūlo lanksčias sąlygas, pagrįstas specifiniais krovinio reikalavimais. Turime patirties tvarkyti įvairaus dydžio siuntas ir užtikrinti patikimus transportavimo sprendimus – nuo voko su svarbiais dokumentais iki pilnų konteinerių (FCL), ar dalinių krovinių (LCL). Platus mūsų patikimų partnerių tinklas užtikrina, kad siuntos būtų tvarkomos itin kruopščiai ir pristatytos laiku.

Krovinių gabenimo kaina

Krovinių gabenimo kaina yra esminis tarptautinės logistikos aspektas. „Lognet“ tai supranta ir siūlo konkurencingus įkainius jei jums reikalingas krovinių gabenimas iš Amerikos ar į ją. Kainodarai daro įtaką keli veiksniai, įskaitant dydį, svorį ir konkrečias transportavimo procese dalyvaujančias geografines vietas. Be to, kroviniai, kuriems taikomi specialūs reikalavimai, pavyzdžiui, jautrūs temperatūrai ar pavojingi kroviniai, gali turėti papildomų išlaidų. Taip yra todėl, kad reikia specializuoto tvarkymo ir taisyklių laikymosi bei atitinkamų dokumentų paruošimo. „Lognet“ atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir pateikia individualius skaičiavimus, kad suteiktų tikslią informaciją apie kainas, užtikrinant skaidrumą ir ekonomiškumą savo klientams.

Krovinių gabenimo trukmė

Pristatymo laikas į ir iš JAV priklauso nuo įvairių veiksnių, pirmiausia nuo krovinio dydžio ir svorio. Mažesnes siuntas paprastai galima gabenti greičiau, o didesniems ar sudėtingesniems kroviniams gali prireikti ilgesnio tranzito laiko.

Krovinių gabenimas iš Amerikos ir į ją įprastai užtrunka:

  • Oru ~ 5-7 d.
  • Laivu ~ 35 d.
  • Kurjeriu ~ 2-3 d.d.

„Lognet“ supranta savalaikio pristatymo svarbą ir užtikrina veiksmingą koordinavimą, kad sutrumpintų tranzito laiką ir supaprastintų siuntimo procesą. Pasikonsultavusios su „Lognet“, įmonės gali gauti tikslius laikus, pritaikytus konkrečiai jų krovinio informacijai, todėl galima efektyviai planuoti ir valdyti tiekimo grandinę. Tai padeda užtikrinti savalaikį prekių tiekimą atitinkamiems sezonams, švenčių laikotarpiams arba turint ypatingai svarbių klientų.

„Lognet“ neapsiriboja transportavimo paslaugomis ir teikia platų papildomų paslaugų spektrą kroviniams iš/ į JAV. Mes suprantame, kad sėkmingoms logistikos operacijoms reikia ne tik prekių pervežimo iš taško A į tašką B. Tad pas mus patogiai siūlome papildomą krovinio draudimą, kuris suteiks papildomą apsaugą tranzito metu, sumažins riziką ir užtikrintų ramybę Jums. Mes taip pat galime padėti atlikti muitinės procedūras, užtikrinančias taisyklių laikymąsi, pasirūpinsime sudėtingais dokumentais ir įforminimo procesais. Be to, siūlome pristatymą nuo durų iki durų ir krovinių surinkimo paslaugas iš kelių sandėlių. Tai užtikrina patogumą ir efektyvumą, kadangi valdome visą transportavimo procesą nuo paėmimo iki paskirties vietos. Įmonėms, kurioms reikalingos sandėliavimo paslaugos, galime pasiūlyti saugias sandėliavimo patalpas įvairiose šalyse, o tai leis efektyviai paskirstyti ir įvykdyti klientų užsakymus. Be to, su „Lognet“ galite palengvinti sau pristatymą į „Amazon“ sandėlius, kadangi aptarnaujame įmones, susijusias su elektronine prekyba ir mažmenine prekyba internetu. Tai padeda mūsų klientams užsitikrinti sklandžią integraciją į pasaulinę tiekimo grandinę.

„Lognet“ patirtis ir patikimumas leis Jums sėkmingai rūpintis savo verslu gabenant krovinius į ir iš JAV. Mūsų patyrusių specialistų komanda turi patirties su įvairiausiomis globaliomis situacijomis taps Jūsų patikimu partneriu padedančiu užtikrinti sklandžią veiklą ir sėkmingus rezultatus. Ilgamečiai specialistai turi didelę patirtį gabenant įvairių rūšių krovinius, įskaitant greitąsias siuntas, multimodalinį pervežimą, kontroliuojamas temperatūrines prekes, negabaritinius krovinius, vaistus, maisto produktus. Šis platus galimybių spektras leidžia mums patenkinti įvairius klientų poreikius išlaikant aukščiausius kokybės ir aptarnavimo standartus. Į klientą orientuotas „Lognet“ požiūris ir įsipareigojimas siekti meistriškumo suteikia mums patikimo logistikos partnerio reputaciją pramonėje.

Тел.: UK: +442031511440 / LT: +37060549509, +37060806039
Эл. Почта: info@log-net.lt

Oбратная связь

Все oбратная связь >>

Вы являетесь предприятием, предоставляюшим качественные транспортные услуги. Также замечаем, что вы умеете приспособиться к нашим потребностям, заверяете приятное сотрудничество и оперативно реагируете на запросы, ищите

Отзывы о Вашей компании только теплые. Работаете хорошо, правильно. Всегда предлагаете хорошую цену транспортных услуг, выделаетесь гибкостью. Все происходит вовремя – взятие грузов, доставка.

Наша компания поддерживает хорошие отношения с ЗАО "Логнет". Мы пользуемся их услугами с осени прошлого года, транспортируя товар из Литвы на свои склады в Великобритании.

Мы работаем с "Логнет" больше 4 лет и с самого начала мы чувствовали себя очень важным клиентом, которому уделается большое внимание: даже мелчайшим деталям и

ЗАО "ЛОГНЕТ" является надежныйм нашем партнером. Эта компания выделяется как приятным обшением и оперативными решениями ситуаций, так и поисками найлучшей цены.